Picture of the authorPicture of the author
/ Нови Сад, петак, 06.09.2013

Бојан Пајтић на свечности поводом отварања новог студија РТВ «Панонија»

Slika 01

Читај ми

Читај ми
AA

Председник Владе Војводине др Бојан Пајтић званично је отворио нови студио Радио телевизије «Панонија» у Новом Саду. Ова медијска кућа, чији програми се могу пратити у већем делу Војводине, па и у Београду, након промене власника, како се чуло на свечаности поводом отварања новог студија, обновила је и део технике и запослила нове раднике.

Пружајући подршку РТВ «Панонији» да буде објективна и актуелна у информисању, председник Покрајинске владе је поручио: «Сарађиваћемо са вама као што сарађујемо са свим медијима, јер је наша обавеза да обезбедимо јавност у свом раду и могућност грађанима да имају увид у све што се дешава на јавној сцени у Покрајини».

Осврнувши се на презентован програмски концепт ове регионалне телевизије, Пајтић је рекао да је за поштовање што РТВ «Панонија» посебну пажњу посвећује пољопривреди, као најважнијој привредној грани и едукативним садржајима који су младим људима узор на који начин да одрастају у здраве људе и корисне чланове заједнице.

fixed-img