/ Нови Сад, среда, 10.10.2007

Мр Бојан Пајтић честита свим грађанима муслиманске вероисповести рамазански Бајрам

Нови Сад, 10. октобар – Поводомпредстојећег рамазанског Бајрама, једног од најлепших муслиманских благдана,који се ове године прославља 12. октобра, на крају месеца рамазанског поста,председник Извршног већа АП Војводине мр Бојан Пајтић упутио је честиткеРеису-И-улеми х. Хамдији еф. ЈУСУФСПАХИЋУ-у, главном имаму Исламске заједнице Србије и ФАДИЛУ еф.МУРАТИ-ју, главном имаму новосадском, честиткуследеће садржине:«Поводом предстојећег рамазанског Бајрама,највеселијег благдана муслиманских верника, Вама и свим грађанима муслиманскевероисповести упућујем најсрдачније честитке и жеље да га проведете радосно,весело и у миру.Некабајрамско расположење веселости, чињења добрих дела, толеранције иразумевања буде трајно опредељење свих наших грађана, без обзира којојнацији или вери припадају, а дани који долазе нека буду испуњени само лепимвестима.Нека Вам је Бајрам Шериф Мубарек Олсун!»