Picture of the authorPicture of the author
/ Нови Сад, понедељак, 18.07.2016

Мр Вук Радојевић: Спремни смо да будемо партнери свима који желе да инвестирају у Војводину

18072016_Radojevic_ferero 01

Читај ми

Читај ми
AA

Покрајински секретар за пољопривреду, водопривреду и шумарство мр Вук Радојевић разговарао је данас са представницима компаније Фереро, које је предводио William Fulci.

У овом сусрету у Покрајинској влади, представљен је пројекат Фереро за Србију у оквиру меморандума који, ова водећа интернационална компанија у кондиторској индустрији, има потписан са Владом Србије.
Својим богатим искуством у развоју и управљању пољопривредним пројектима, посебно у домену узгоја лешника, Фереро представља изузетног инвеститора и партнера у нашој земљи.

Ресорни секретар Радојевић истакао је да нова Покрајинска влада подржава све инвестиције, које су у интересу развоја пољопривреде, а које су на територији наше покрајине.

„Нова Покрајинска влада имаће јединствену и конзистентну аграрну политику са републичком Владом и ресорним министарством за пољопривреду. Синхроно деловање биће препознатљиво и у контексту привлачења инвестиција, како иностраних, тако и домаћих“, нагласио је мр Радојевић и истакао да је намера покрајинске администрације да буде партнер свима онима који су заинтересовани и спремни да инвестирају у Војводину.

Радојевић и Fulci сложили су се да је стално унапређивање сарадње неопходан чинилац за успешну реализацију једног пројекта. Представници компаније Фереро изнели су уверење да покрајинска администрација може допринети позитивном решавању недоумица и проблема, који се појављују као део пословања ове компаније.

fixed-img