/ Инђија, уторак, 10.10.2006

Покрајински омбудсман посећује 15 места у АП

Нови Сад, 10. октобар – У оквиру својих редовних активности током месеца октобра 2006. представници Канцеларије покрајинског омбудсмана посетиће петнаест места у АП ВојводиниТоком ових посета заменици и сарадници Покрајинског омбудсмана разговараће са грађанима о проблемима и примати њихове представке и информисати их о раду, надлежностима и активностима Покрајинског омбудсмана као и у питањима везаним за рад локалне самоуправе.
Распоред посета местима у Срему током друге недеље октобра је следећи: 11. октобар Рума, 12. октобар Стара Пазова и 13. октобар Инђија.
Представници Канцеларије покрајинског омбудсмана ће примаће грађане у згради Скупштине општине у сваком од наведених места, наведеног дана у периоду од 10.30 до 13.00 часова.
Покрајински омбудсман позива грађане да дођу на ове састанке како би се непосредно информисали о раду Канцеларије покрајинског омбудсмана као и о свим правима грађана, посебно оним која се тичу проблема везаних за рад локалних органа управе.