/ Нови Сад, среда, 21.08.2024

Председница Гојковић се састала са директорком Националне алијансе за локални економски развој Виолетом Јовановић

Председница Покрајинске владе Маја Гојковић састала се данас са директорком Националне алијансе за локални економски развој (НАЛЕД) Виолетом Јовановић са којом је разговарала о јачању женског предузетништва и конкретним пројектима у тој области.

Председница Гојковић је навела да ће кроз деловање Координационог тела за равноправност полова та област бити додатно унапређена и да ће бити креиране мере подршке женама предузетницама.

На састанку је разговарано, између осталог, о подршци Покрајинске владе оснивачима микробизниса.

Директорка Националне алијансе за локални економски развој Виолета Јовановић захвалила је председници Гојковић на подршци, истакавши значај сарадње која доприноси јачању капацитета локалних самоуправа у Војводини.