/ Нови Сад, петак, 15.12.2006

Саопштење са седнице Одбора за буџет и финансије

Нови Сад, 15. децембар- Предлог одлуке о покретању поступка за избор ревизорске куће ради ангажовања ревизора за обављање екстерне ревизије Консолидованог завршног рачуна буџета АП Војводине за 2006. годину, усвојен је на данашњој седници Одбора за буџет и финансије Скупштине АП Војводине. За спровођење поступка јавне набавке избора ревизорске куће образована је комисија чији је председник правник Милан Станков, чланови су правница Дијана Смиљанић и економиста Александар Јовановић. Секретар комисије је правница Љиљана Јовановић. Према плану спровођења поступка јавна набавка за избор ревозорске куће ради ангажовања ревизора за обављање екстерне ревизије Консолидованог завршног рачуна буџета АП Војводине за 2006. годину, треба да буде окончана до краја јануара 2007. године.