/ , петак, 28.09.2007

Саучешће поводом смрти градоначелника Београда Ненада Богдановића

Поводом смрти градоначелника БеоградаНенада Богдановића, председник Извршног већа АП Војводине мр Бојан Пајтићупутио је заменику градоначелника Београда Радмили Хрустановић телеграм са изразимасаучешћа:"Са великом тугом примио сам вестда је преминуо НЕНАД БОГДАНОВИЋ, градоначелник Београда. Са Вама и свимграђанима Београда, са свим сарадницима и пријатељима господина Богдановића,искрено саучествујем у болу и жалости због овог великог губитка.Господин Богдановић остаће у нашемсећању као драг пријатељ и колега, врхунски стручњак и менаџер, али пресвега као велики борац за успостављање демократских процеса у Србији.Немерљиви су допринос и труд који је улагао са циљем да Београд поновопостане модерна европска престоница, да поново обезбеди сигуран, миран и удобанживот свим његовим грађанима, да поврати осмех људима и ведрину његовимулицама."