/ , понедељак, 16.10.2006

Синиша Лазић присуствовао обележавању двадесетогодишњице рада бечејске топлане

Бечеј, 13. октобар – Покрајински секретар за привреду Синиша Лазић присуствовао је данас у Бечеју обележавању двадесетогодишњице рада топлане у овом војвођанском местуУ присуству директора Фонда за развој Војводине Михајла Бркића и бројних званица и гостију као и директора бечејске Топлане, Зорана Стојшина, покрајински секретар је истакао да покрајинско Извршно веће Војводине настоји да креира успешан пословни амбијент али исто тако и да обезбеди квалитетно хумано окружење и животни стандард, на свим нивоима и у свим местима Војводине, без обзира на њихову величину или удаљеност од великих привредних или културних центара. Покрајинска влада наставиће да подржава све комуналне пројекте који су важни за побољшавање стандарда живљења и који обезбеђују неопходни квалитет нашег животног окружења у оквиру најважнијих захтева и стандарда модерне технологије и очувања животне средине, а посебна пажња биће као и до сада посвећена равномерном развоју свих региона Војводине. Очекујемо да ће предстојеће уставне промене омогућити још већи обим и квалитет улагања и обнављања наше економије и нашег окружења које ће довести до знатно квалитетнијег живота у складу са захтевима и искуствима развијених европских земаља, рекао је између осталог покрајински секретар за привреду Синиша Лазић.