/ Зрењанин, среда, 19.09.2007

Војвођанска делегација на манифестацији ”Дани Војводине у Боки”

НовиСад, 19. септембар – Делегација Извршног већа АПВојводине, на челу са потпредседником Извршног већа АП Војводине др ГаборЛодијем, боравиће у Тивту и Котору (Црна Гора), од 21. до 23. септембра 2007.године, поводом одржавања културно -привредне манифестације "ДаниВојводине у Боки".У делегацији супредставници Сремских Карловаца, Зрењанина, Беле Цркве, Бачке Тополе, као иТуристичке агенције Војводине.
Међурегионалнасарадња између Војводине и Боке покренута је 1994. године каокултурно-привредна (туристичка) презентација на нивоу града Тивта  и градова из Војводине.
Током овепосете, војвођанска делегација разговараће са предсатвницима Општине Котор, атакође, биће уприличени сусрети представника војвођанских градова и привредникаса делегацијом града домаћина.